informace o ubytování

Penzion Anděl Šatov nabízí klidné a nadstandardní ubytování ve vinařské obci Šatov nedaleko Znojma. Penzion se nachází v nově postavených moderních apartmánech a částečně v domě ze 17. století, který prošel rekonstrukcí.

Ubytování poskytujeme ve dvou rodinných apartmánech.
Apartmány mají v přízemí společenskou místnost s kuchyní a pohovkou. V 1. patře je jeden velký pokojložnice s manželskou postelí a 2 rozkládacími lůžky, celkem 6 lůžek. Vše je dobře vidět ve virtuální prohlídce obou apartmánů. Penzion má celkovou kapacitu 12 lůžek tj. 2*6. V případě nedostatku kapacity v těchto apartmánech nás kontaktujte a my Vám zkusíme vyjít vstříc s ubytováním v soukromé části penzionu.

Hosté penzionu mají k dispozici Wi-Fi připojení, prostory pro uložení kol, gril, pračku v apartmánu Róza, a soukromé parkoviště před vchodem.

K relaxaci a příjemné atmosféře mohou hosté využít posezení ve venkovní stodole nebo na nádvoří penzionu s možností grilování.

Penzion Anděl zve své hosty k ochutnávce vín spřáteleného Vinařství Soška ze Šatova nebo k pořádání uzavřených rodinných oslav nebo firemních večírků v prostorách okouzlující vinárny se sochami andělů umístěné přímo v suterénu penzionu Anděl nebo ve venkovní opravené stodole.

Pokud byste chtěli ve stodole (s kapacitou do 50 hostů) nebo ve vinárně (s max.kapacitou 20 hostů) uspořádat uzavřenou rodinnou nebo firemní oslavu, prosím, abyste nás kontaktovali a dohodli jsme si podmínky využití těchto prostor.

Díky své poloze v blízkosti historického města Znojma je Penzion Anděl vhodným místem pro trávení aktivní dovolené s rodinou, romantického víkendu ve dvou nebo pracovní cesty.

Svůj pobyt můžete rezervovat online přímo na našich webových stránkách.

Prohlédněte si interiér apartmánu Líza

Prohlédněte si interiér apartmánu Róza

vybavení, služby, informace

K zapůjčení nabízíme dětskou postýlku, venkovní gril. 

Po předchozí domluvě je možné pronajmout vinárnu s krbem s kapacitou 20 osob na oslavy nebo firemní školení.

Všeobecné informace pro ubytované v Penzionu Anděl Šatov:

CHECK-IN – v penzionu je nástup od 16:00 hodin.

CHECK-OUT – odjezd do 10:00 hodin.

Po předchozí domluvě je možné váš příjezd nebo odjezd časově upravit.

Upozorňujeme naše zákazníky, že v průběhu prázdnin tzn. v měsících červenci a srpnu, umožňujeme ubytování pouze v týdenních intervalech, tzn. nejméně 6 nocí, nejčastěji sobota-sobota.

Mimo letní prázdniny je minimální délka pobytu 2 noci. 

VYBAVENÍ
V koupelnách jsou k dispozici ručníky a fén. Plně vybavené kuchyňky v apartmánech včetně lednice s mrazákem, a pračka. Wi-Fi připojení.

PARKOVÁNÍ
Před Penzionem Anděl je parkoviště pro zákazníky.

Další nabízené služby:

 • degustace vín ve Vinařství Soška v Šatově
 • možnost grilování
 • návštěva vinice
 • dárkové poukazy
 • tipy na výletypozorňujeme naše zákazníky, že v průběhu prázdnin tzn. v měsících červenci a srpnu, umožňujeme ubytování pouze v týdenních intervalech, tzn. nejméně 6 nocí, nejčastěji sobota-sobota.

  Mimo letní prázdniny je minimální délka pobytu 2 noci. 

ubytovací řád

Ubytovatel může ubytovat hosta, který se prokáže platným cestovním pasem, občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Ubytovaný se napíše do knihy hostů včetně čísla občanského průkazu nebo cestovního pasu, a délky pobytu. Kniha hostů je umístěna v každém z apartmánů.
Ubytovatel je povinen na základě objednaného a potvrzeného ubytování hosta ubytovat, a to od 16 hodin nejpozději do 20 hodin v den nástupu. Do té doby se pokoj pro hosta rezervuje, není-li objednávkou určeno jinak (pozdější příjezd nahlaste). Klíče od apartmánu si ubytovaný vyzvedne buď od ubytovatele nebo z boxu na klíče, který je umístěný na vstupních dveřích do areálu Penzionu Anděl Šatov. Kód k tomuto boxu bude zaslán ubytovanému na jeho telefonní číslo nejpozději v den příjezdu do apartmánu.
V den odjezdu je host povinen vyklidit a opustit pokoj do 10:00 hod a klíč odevzdat buď pověřené osobě Ubytovatele nebo do boxu na klíče, odkud si klíče vyzvedl.
Požádá-li host o prodloužení svého pobytu, může mu být nabídnut i jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován.
Za škody, které způsobí na majetku ubytovacího zařízení odpovídá v plném rozsahu. Při ztrátě klíčů zaplatí host škodu způsobenou ubytovateli ve výši 1000,- Kč.
V pokojích nesmí být přemísťován nábytek, prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace.
V pokojích není dovoleno používat vlastních elektrospotřebičů, kromě těch, které hostům slouží k jejich osobní hygieně.
Hostům není dovoleno brát na pokoj sportovní nářadí, kola a jiné předměty, pro jejichž úschovu je vyhrazeno jiné místo.
Host je povinen při každém odchodu z pokoje zhasnout světla, přesvědčit se, zda jsou zavřeny vodovodní uzávěry a uzamknout dveře.
Host je povinen chovat se na pokoji a v ostatních místnostech ubytovacího zařízení tak, aby nevznikl požár.
Na pokojích a ve všech interiérech je zakázáno kouřit.
V době od 22 hodin do 7 hodin se host chová tak, aby nerušil noční klid.
Ubytovatel odpovídá za věci, které host do penzionu vnesl, pokud byly uloženy na místě k tomu vyhrazeném. Za peníze a cennosti odpovídá ubytovatel jen tehdy, převzal-li je do úschovy proti potvrzení. V případě vrácení zapůjčených věcí (např. gril, dětská postýlka), je ubytovaný uvede do původního stavu, v jakém je převzal.

Psi nemohou být v ubytovacím zařízení umístěni. Ostatní zvířata, např. kočky, pouze po předchozí dohodě s ubytovatelem.

Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, má vedení ubytovacího zařízení právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby před uplynutím dohodnuté doby.
Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený pobyt v Penzionu Anděl Šatov.
Ubytovací řád je platný od 1. 9. 2018.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Zákazník
Zákazníkem ubytovaným v Penzionu Anděl Šatov jsou osoby starší 18 let. Osoby mladší 15 let mohou užívat služby v doprovodu osoby starší 18 let. Osoby ve věku 15–18 let se souhlasem svého zákonného zástupce.

Vznik smluvního vztahu
Vznik smluvního vztahu mezi zákazníkem a poskytovatelem ubytování vznikne na základě objednávky (písemné, SMS, elektronické). Na základě objednávky ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín zákazníkovi a to po dobu max. 5 dnů. Během této doby je nutno uhradit zálohu (50% z ceny poskytovaných služeb). Uhrazením zálohy potvrzuje zákazník, že se seznámil se službami, cenou, platebními a jinými podmínkami, Všeobecnými podmínkami a zvláště stornovacími podmínkami. Uhrazením zálohy dává zákazník souhlas s výše uvedeným. Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po 5 dnech je rezervace zrušena.

Ceny
Ceny služeb jsou uvedeny na webových stránkách penzionu. Úhrada ceny pobytu má tyto formy:

 • záloha ve výši 50% z celkové ceny je splatná během 5 dnů po objednávce bankovním převodem
 • doplatek je splatný ihned po příjezdu do penzionu

Stornovací podmínky
Zákazník má právo kdykoliv před započetím pobytu, bez oznámení důvodu, odstoupit od smlouvy. Odstoupení je možné výhradně písemnou či elektronickou formou. Zákazník je povinen zaplatit následující storno poplatky.

Storno před nástupem pobytu:

 • 30–60 dnů – 20% zálohy
 • 19–29 dnů – 50% zálohy
 • 11–18 dnů – 70% zálohy
 • 10–0 dnů – 100% zálohy

Pozn.: Poskytovatel ubytování je povinen v případě storna provést vyúčtování a nejpozději do 30 kalendářních dnů převést zbývající částku zákazníkovi. Poskytovatel ubytování nevyžaduje zaplacení stornopoplatků jen ze závažných důvodů jako je, živelná pohroma, úmrtí v rodině nebo hospitalizace (nutno doložit).

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.

Pojištění
Poskytovatel ubytování nezahrnuje do ceny pobytů pojištění – zákazníkovi se doporučuje sjednat u vybraného pojišťovacího ústavu v ČR „Úrazové pojištění pro cesty a pobyt v tuzemsku i zahraničí včetně nákladů souvisejících se zrušením cesty“.


 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY USPOŘÁDÁNÍ SVATEB

 

Vznik smluvního vztahu
Vznik smluvního vztahu mezi zákazníkem – nájemcem a poskytovatelem prostor pro uspořádání svatby – pronajímatelem vznikne na základě objednávky (písemné, SMS, elektronické). Na základě objednávky ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín zákazníkovi a to po dobu max. 5 dnů. Během této doby je nutno uhradit zálohu (50% z ceny poskytovaných služeb). Uhrazením zálohy potvrzuje zákazník, že se seznámil se službami, cenou, platebními a jinými podmínkami, Všeobecnými podmínkami a zvláště stornovacími podmínkami. Uhrazením zálohy dává zákazník souhlas s výše uvedeným. Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po 5 dnech je rezervace zrušena.

Zákazník bere na vědomí, že pro ubytování svatebčanů a jejich hostů v penzionu platí rovněž Ubytovací řád a Všeobecné podmínky ubytování uvedené na webových stránkách PAŠ, a to: www.penzionandelsatov.cz

Ceny
Ceny služeb jsou uvedeny na webových stránkách penzionu, záložka „Ceník“. Úhrada ceny pobytu má tyto formy:

 • záloha ve výši 50% z celkové ceny je splatná během 10 dnů po objednávce bankovním převodem
 • doplatek je splatný ihned po příjezdu do Penzionu Anděl

 Pronajaté prostory ke svatbě

 • ubytování pro max. 28 osob,
 • stodola (kapacita max. 60 osob)
 • vinárna v areálu PAŠ pro max. 20 osob,
 • přilehlé pozemky patřící k penzionu,

Všechny tyto prostory předá poskytovatel den dopředu před svatebním dnem, po domluvě je možno ubytovat hosty svatebčanů i ve dnech před svatbou.

Stornovací podmínky
Zákazník má právo kdykoliv před samotnou svatbou, bez oznámení důvodu, odstoupit od smlouvy. Odstoupení je možné výhradně písemnou či elektronickou formou. Zákazník je povinen zaplatit následující storno poplatky.

Storno poplatky před nástupem pobytu:

 • 30–60 dnů – 20% zálohy
 • 19–29 dnů – 50% zálohy
 • 11–18 dnů – 70% zálohy
 • 10–0 dnů – 100% zálohy

Pozn.: Poskytovatel ubytování je povinen v případě storna provést vyúčtování a nejpozději do 30 kalendářních dnů převést zbývající částku zákazníkovi. Poskytovatel ubytování nevyžaduje zaplacení stornopoplatků jen ze závažných důvodů jako je, živelná pohroma, úmrtí v rodině nebo hospitalizace (nutno doložit).

Škoda na pronajatých věcech

Zákazník (nájemce) se zavazuje uhradit případnou škodu, kterou na pronajatém majetku způsobil on, jeho hosté nebo osoby, jimž umožnil se účastnit svatby.

Zákazník (nájemce) se zavazuje předat pronajaté prostory, nábytek, nádobí, ubrusy a spol., a pronajímatel se zavazuje tyto prostory a věci převzít a provést jejich kontrolu, počet a zkontrolovat případné škody. Na případnou škodu ihned upozorní zákazníka (nájemce) a dohodnou si způsob úhrady škody.