SvatbA

na jižní Moravě

Hledáte originální a pěkné místo pro vaši svatbu v kraji vína a slunce? Vyzkoušejte Penzion Anděl v Šatově, v malebné vinařské vísce 20 km od Znojma.

Na vaši svatbu si můžete pronajmout celý areál Penzionu Anděl Šatov s celkovou kapacitou až 60 svatebních hostů. Penzion láká především krásným prostředím a absolutním soukromím pro Vaši svatbu. Areál penzionu ve stylu jihomoravského statku se stává ze dvou nově postavených moderních apartmánů, stodoly a z historického domu ze 17. století, kde je vinárna.

Svatební oslava probíhá v nově zrekonstruované stodole, která díky velkým oknům nabízí útulný, krásně osvětlený a velmi fotogenický prostor. Ideální místo pro nezapomenutelné zážitky z vaší svatby. Ve stylové stodole najdete spoustu prostoru nejenom pro slavnostní hostinu, ale i pro zábavu – velké podium pro hudební produkci i místo pro tanec.

Součástí areálu penzionu je stylová vinárna s kapacitou pro 20 osob a příjemné venkovní prostory se zázemím a posezením.

Celý areál penzionu je uzavřený, nemusíte se tak bát o bezpečí malých dětí.

Stylová stodola

s dostatkem místa pro 60 svatebčanů

ubytování a kapacita

Přímo v areálu penzionu můžeme ubytovat až 28 hostů ve dvou nově postavených apartmánech. Samozřejmostí je možnost příjezdu a přespání vašich hostů a pomocníků již den před svatebním obřadem.

Detaily a fotogalerii o apartmánech najdete na stránce ubytování.

Parkovat můžete přímo před naším Penzionem Anděl, kde je vyhrazené parkoviště pro 5 aut. Další parkoviště je vedle obecního úřadu v Šatově

catering a další služby

Nabízíme pomoc a služby při zajištění občerstvení. Prostřednictvím profesionální  cateringové firmy nabízíme kromě svatebního stolu i obědy, večerní raut, saláty nebo obložených mísy. Můžete si s námi předem domluvit, co,  jak a kdy budete jíst.

Exkluzivně pro svatby nabízíme výborné víno od našeho partnerského Vinařství Soška. Co nezabezpečujeme jsou lihoviny – tady to necháváme na Vás – můžete si přivést a vypít to, co máte rádi.

Součástí naší nabídky svatebčanům je pronájem nezbytného mobiliáře – stolů, židlí, grilu, váz, ubrusů.

Další nabízené služby:

  • živá nebo reprodukovaná hudba
  • květiny a květinovou výzdobu
  • fotografování a tisk fotek
  • degustace vín z Vinařství Soška

ceník pro svatby

Zobrazený ceník zohledňuje základní ceny pro svatbu. Přesnější cenovou nabídku vám obratem vytvoříme dle vašich konkrétních požadavků – počtu ubytovaných hostů, délky ubytování, požadavků na hostinu atd.

Cena za svatbu

pronájem penzionu
30000 za pronájem celého areálu
  • stodola pro 60 hostů
  • vinárna pro max. 20 hostů
  • ubytování pro max. 28 hostů
pronájem

Cena za svatbu je počítaná jako 1 den + 1 noc. Pokud budete mít svatební den v sobotu, prostory vám předáme v pátek ve 14h k přípravě prostor ke svatební hostině a v neděli si je převezmeme do 14h, pokud se nedohodneme na jiných časech. Noclehy z pátku na sobotu nejsou součástí pronájmu, ale toto ubytování osob před dnem svatby nebo po svatbě umožňujeme za částku 500 Kč za osobu a noc

Pronajaté prostory ke svatbě jsou stodola (kapacita max. 60 osob), vinárna s kapacitou max. 20 osob, a přilehlé pozemky v uzavřeném areálu penzionu a ubytování pro max. 28 osob. Součástí pronájmu je i mobiliář ve stodole – stoly, židle pro max. 60 hostů, gril Weber, chladící vitrína na nápoje a dále mobiliář ve vinárně (stoly a židle pro max. 20 hostů).

Rozměry naší stodoly jsou 14,6 x 13 m. Ve stodole je pódium o rozměrech cca 4×5 m, kde může hrát kapela. Na našich některých akcích bylo na tomto pódiu 4-5 hudebníků.
Ve stodole je připraveno celkem 10 kusů stolů s rozměry: 134*88 cm, a ideálně se u něj sedí, když jsou 2 sedící na delší straně a jeden na kratší. V součtu tedy 6 osob kolem 1 stolu, tj. 10 stolů * 6 os = 60 osob celkem.
Samozřejmě platí, že když se stoly budou srážet k sobě, kratší stranu stolu nepůjde využít k sezení, a lidé tak budou sedět těsněji u sebe na delší straně stolu. Stoly si můžete uspořádat dle svého (tzv. účko, óčko, téčko…) Stoly jsou ve světlé barvě dřeva (pravděpodobně smrk).
Židlí ve stodole je připraveno 60 kusů. Židle mají látkový podsedák modré barvy.

Nádobí včetně skleniček, příborů, ubrusů, váz na květiny apod., není součástí pronájmu. Pokud byste měli zájem i o toto vybavení, kontaktujte cateringovou nabídku na našem webu. Nádobí v apartmánech není určeno ke svatební hostině a prosíme o jeho nevynášení z apartmánů.

Pokud budete mít zájem si uvedené prostory Penzionu Anděl prohlédnout, je to samozřejmě možné. Viz kontakty níže.

Kalkulace ceny a podmínek ubytování: David Chaloupka, dav.chaloupka@gmail.com, tel +420 608 440 240

prohlídka prostor na místě (nutno volat dopředu): Dagmar Havlíková, tel: +420 736 256 490

Cena za catering

Zajištění jídla, pohoštění a nádobí
1400 za osobu
  • slavnostní tabule
  • večerní raut
  • pronájem nádobí a nábytku
hostina

V této ceně je obsaženo dle vzájemné dohody s provozovatelem cateringu – oběd (polévka, hlavní, jídlo, salát), večerní raut (např. guláš, klobásky se zelím, domácí sekaná, kuřecí křidélka nebo špalíčky, kuřecí a vepřové řízky, hranolky nebo opékané brambory, zeleninový salát, těstovinový salát, obložená mísa, carpaccio z červené řepy a kozího sýra).

Dále pronájem nádobí, skla na víno, karaf na vodu a váz na květiny. Alkohol (pivo) + NEALKO.

V ceně není kalkulováno víno ani jiný alkohol.

Kontaktní osoba catering: Jaroslava Válková, email: cateringtonicek@seznam.cz, telefon 608 923 224

Přesnou kalkulaci vám ochotně a rádi spočítáme přesně dle vašich požadavků.

Bližší podmínky i ceník pro uspořádání svateb v našem Penzionu Anděl Šatov naleznete na stránce všeobecné podmínky svateb.

rezervace termínu

Upozorňujeme naše zákazníky, že v průběhu prázdnin tzn. v měsících červenci a srpnu, umožňujeme ubytování pouze v týdenních intervalech sobota-sobota. Před rezervací termínu pro svatbu nabízíme svatebčanům možnost si celý areál Penzionu Anděl prohlédnout a probrat Vaše dotazy.

S ohledem na ubytování hostů v týdenních intervalech, neumožňujeme pořádání svateb v průběhu letních prázdnin.