SvatbA

na jižní Moravě

Hledáte originální a pěkné místo pro vaši svatbu v kraji vína a slunce? Vyzkoušejte Penzion Anděl v Šatově, v malebné vinařské vísce 20 km od Znojma.

Na vaši svatbu si můžete pronajmout celý areál Penzionu Anděl Šatov s celkovou kapacitou až 60 svatebních hostů. Penzion láká především krásným prostředím a absolutním soukromím pro Vaši svatbu. Areál penzionu ve stylu jihomoravského statku se stává ze dvou nově postavených moderních apartmánů, stodoly a z historického domu ze 17. století, kde je vinárna.

Svatební oslava probíhá v nově zrekonstruované stodole, která díky velkým oknům nabízí útulný, krásně osvětlený a velmi fotogenický prostor. Ideální místo pro nezapomenutelné zážitky z vaší svatby. Ve stylové stodole najdete spoustu prostoru nejenom pro slavnostní hostinu, ale i pro zábavu – velké podium pro hudební produkci i místo pro tanec.

Součástí areálu penzionu je stylová vinárna s kapacitou pro 20 osob a příjemné venkovní prostory se zázemím a posezením.

Celý areál penzionu je uzavřený, nemusíte se tak bát o bezpečí malých dětí.

Stylová stodola

s dostatkem místa pro 60 svatebčanů

ubytování a kapacita

Přímo v areálu penzionu můžeme ubytovat až 28 hostů ve dvou nově postavených apartmánech. Samozřejmostí je možnost příjezdu a přespání vašich hostů a pomocníků již den před svatebním obřadem.

Detaily a fotogalerii o apartmánech najdete na stránce ubytování.

Parkovat můžete přímo před naším Penzionem Anděl, kde je vyhrazené parkoviště.

catering a další služby

Nabízíme pomoc a služby při zajištění občerstvení. Prostřednictvím profesionální  cateringové firmy nabízíme kromě svatebního stolu i obědy, večerní raut, saláty nebo obložených mísy. Můžete si s námi předem domluvit, co,  jak a kdy budete jíst.

Exkluzivně pro svatby jsme vybrali výborné víno od našeho partnerského Vinařství Soška. Co nezabezpečujeme jsou lihoviny – tady to necháváme na Vás – můžete si přivést a vypít to, co máte rádi.

Součástí naší nabídky svatebčanům je pronájem nezbytného mobiliáře – stolů, židlí, grilu, váz, ubrusů.

Další nabízené služby:

  • živá nebo reprodukovaná hudba
  • květiny a květinovou výzdobu
  • fotografování a tisk fotek
  • degustace vín z Vinařství Soška

ceník pro svatby

Zobrazený ceník zohledňuje základní ceny pro svatbu. Přesnější cenovou nabídku vám obratem vytvoříme dle vašich konkrétních požadavků – počtu ubytovaných hostů, délky ubytování, požadavků na hostinu atd.

Cena za svatbu

pronájem penzionu
20000 za pronájem celého areálu
  • stodola pro 60 hostů
  • vinárna pro max. 20 hostů
  • ubytování pro max. 28 hostů
pronájem

Cena za svatbu je počítaná jako 1 den + 1 noc. Pronajaté prostory ke svatbě (včetně nábytku a vybavení), tj. stodola (kapacita max. 60 osob), vinárna s kapacitou max. 20 osob, a přilehlé pozemky v uzavřeném areálu penzionu a ubytování pro max. 28 osob

Ubytování osob před svatbou nebo po svatbě je za fixní částku 500 Kč za osobu a noc

Kalkulace ubytování: David Chaloupka, dav.chaloupka@gmail.com, tel +420 608 440 240

Cena za catering

Zajištění jídla, pohoštění a nádobí
1300 za osobu
  • slavnostní tabule
  • večerní raut
  • pronájem nádobí a nábytku
hostina

V této ceně je obsaženo dle vzájemné dohody s provozovatelem cateringu – oběd (polévka, hlavní, jídlo, salát), večerní raut (např. guláš, klobásky se zelím, domácí sekaná, kuřecí křidélka nebo špalíčky, kuřecí a vepřové řízky, hranolky nebo opékané brambory, zeleninový salát, těstovinový salát, obložená mísa, carpaccio z červené řepy a kozího sýra). Dále
pronájem nádobí, skla na víno, karaf na vodu a váz na květiny. Alkohol (pivo, víno pouze od Vinařství Soška s.r.o.) + NEALKO.

Kontaktní osoba catering: Jaroslava Válková, email: osmerova.jaroslava@centrum.cz, telefon 608 923 224

Přesnou kalkulaci vám ochotně a rádi spočítáme přesně dle vašich požadavků.

Bližší podmínky i ceník pro uspořádání svateb v našem Penzionu Anděl Šatov naleznete na stránce všeobecné podmínky svateb.

rezervace termínu

Upozorňujeme naše zákazníky, že v průběhu prázdnin tzn. v měsících červenci a srpnu, umožňujeme ubytování pouze v týdenních intervalech sobota-sobota. Před rezervací termínu pro svatbu nabízíme svatebčanům možnost si celý areál Penzionu Anděl prohlédnout a probrat Vaše dotazy.

S ohledem na ubytování hostů v týdenních intervalech, neumožňujeme pořádání svateb v průběhu letních prázdnin.

V roce 2022 máme k dnešnímu dni, tj. 8.9.2021, na svatby zarezervovány tyto termíny: 20.-22.5., 27.-29.5., 3.-5.6., 10.-12.6., 17.-19.6., 24.-26.6.2022.
Z termínů pro rok 2023 máme zatím blokován jen jeden termín, a to 2.-4.6.2023.